Střešní boxy Thule

Střešní boxy Thule pro větší zavazadlový prostor

Stalo se to jistě každému z nás. Chystáte se s celou rodinou na vysněnou a exotickou dovolenou. Několik členů rodiny zákonitě potřebuje spoustu věcí a osobních potřeb. Váš automobil je napěchovaný k prasknutí a Vy nutně vyžadujete stále více úložného prostoru. Jistým řešením je pořízení nového a mnohem většího automobilu, ale existuje ještě jeden daleko levnější, komfortnější a praktičtější způsob. A tím jsou právě střešní boxy Thule.

Vznik této celosvětově významné a uznávané značky střešních boxů sahá až do roku 1942, do severního a mrazivého Švédska. Rodinný podnik uvedl první střešní boxy na trh přibližně v šedesátých letech. Postupem času zaznamenala tato společnost neskutečně rychlý a výrazný růst, který z ní udělal špičku ve svém oboru. V posledních letech k sobě výrobní gigant Thule připojil další firmy zabývající se výrobou těchto produktů a tím pouze upevnil svoje prvenství na světových trzích.

Praktické a objemné boxy Thule

Bohatá a přesycená nabídka skrývá spoustu zajímavých a praktických modelů střešních boxů. Jejich univerzální a jednoduchý systém montáže je uzpůsoben pro více než 1.500 modelů aut. Právě snadná a bytelná montáž si nalezla u stovek tisíců spokojených zákazníků to správné uznání. K dispozici jsou Vám boxy malých velikostí, které mají pouhých 150 cm, ale také robustní a dlouhé zavazadlové vany, které přesahují délku 230 cm. To už je opravdu pořádná dávka prostoru, který můžete využít na zimní a horské vybavení, věci na dovolenou nebo zkrátka jako další zavazadlový prostor.

Pestrými a multifunkčními boxy to nekončí. Výrobky jsou navrženy s maximální důrazem na praktičnost a především kvalitu jednotlivých materiálů. K naprosté spokojenosti všech zákazníků proto přispívá nepřeberné množství doplňků, které pokrývají držáky na lyže, čističe, rychloupínací sady a další. Díky silné orientaci na zákazníka si z okouzlují nabídky vybere jistě každý.

Bezpečné střešní boxy Thule

Znáte snad důmyslnější zařízení, které lze tak snadno namontovat a odmontovat z Vašeho automobilu? Víte o levnějším a rychlejší způsobu, jak získat větší zavazadlový prostor Vašeho osobního dopravního prostředku? Pravděpodobně ne! Využijte proto výrobek z obdivuhodných produktových řad značky Thule. Prvotřídní zpracování zaručuje naprosto perfektní bezpečností prvky, které jsou ověřeny důmyslnými a podrobnými testy. Bezpečí, snadná manipulace a spousta místa na víc jsou na prvním místě a také základem celého systému střešních boxů Thule.

Zpříjemněte si Vaše rodinné a pohodlné cestování nebo přepravu zavazadel pomocí rychloupínacích střešních boxů Thule. Exkluzivní a bezkonkurenční ceny, snadní manipulace a prvotřídní design Vám zajistí nejen velký zavazadlový prostor navíc, ale také vhodný a povedený moderní doplněk k Vašemu vozu. Vsaďte na ověřenou a léty prověřenou kvalitu, kterou Vám přinášejí pouze střešní boxy Thule.