Jak instalovat střešní box Modula Falcon?

Přemýšlíte o nákupu střešního boxu Modula Fantom, ale nejste si jisti instalací boxu na střechu? Podívejte se, jak box k příčníkům namontovat během několika minut. 

Box jako nepostradatelný doplněk

Střešní boxy jsou nedílnou součástí každé aktivní rodiny! Využít se dají prakticky kdykoliv.  V létě, v zimě. Pro přepravu věcí na chatu, chalupu, prodloužený víkend i dovolenou. Pokud přemýšlíte o nákupu střešního boxu a zvažujete, zda zvládnete instalaci na střechu, podívejte se na instalaci střešního boxu Modula Falcon, kde je instalace ještě jednodušší! 

Střešní nosiče

Abyste mohli střešní box Modula Falcon na střechu svého vozu nainstalovat, potřebujete k tomu střešní nosiče. Lidově se těmto nosičům říká „zahrádka“. Jedná se o hliníkové příčníky, na které se střešní box připevní. Standardně nejsou střešní nosiče součástí automobilu a musí se dokoupit samostatně. Pro střešní box Modula Falcon doporučujeme použít střešní nosiče od Modula, které jsou plně kompatibilní s boxem Falcon

Střešní nosiče je pak nutné připevnit ke střeše vašeho automobilu. Nosiče instalujte podle návodu a dbejte na to, aby byly připevněny důkladně. Příčníky totiž ponesou celou váhu celého střešního boxu, včetně jeho obsahu. 

Moderní rychloupínací systém

Konstruktéři v dílně Modula jsou si vědomi, že manipulace a instalace velkého střešního boxu může být zvláště pro drobnější postavy fyzicky náročné. Proto vyvinuli nejmodernější rychloupínací systém, se kterým zvládnete připevnit každý střešní box Modula Falcon během několika minut. 

Pro připevnění střešního boxupříčníkům není třeba hledat žádné nářadí. Vše, co potřebujete, máte přibalené u střešního boxu. Modula Falcon totiž disponuje integrovanými růžicemi, které zajistí jednoduché připevnění a následné vycentrování celého boxu na střechu. 

Modula Falcon je plně kompatibilní se všemi příčníky značky Modula. A navíc budou vaše věci v naprostém bezpečí, díky kvalitnímu bezpečnostnímu zámku, který je součástí balení.

Snadné ovládání

Především u vyšších modelů vozů a u SUV může být nakládání a následné vykládání věcí problém. Designéři v dílně Modula navrhli design boxu Modula Falcon tak, aby byl nejen atraktivní pro oko, ale také praktický pro každodenní použití. Do boxu se dá dostat z obou stran. Víko kufru se dá otevřít a zavřít zprava i zleva.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modula Falcon. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *