Vybíráte střešní box a rakve na auta? Tyhle modely vás očarují cenou, kvalitou a vlastnostmi

Nabídka střešních boxů je široká. Jak vybrat kvalitní box na střechu, který bezpečně převeze celý náklad a nabídne skvělé vlastnosti? Podívejte se na nabídku boxů Modula Ciao!

Proč investovat do střešního boxu

Střešní boxy jsou v posledních letech velmi vyhledávané autodoplňky. Využívají je vášniví lyžaři, snowboardisté, vodáci i milovníci kempování. Uvezou vše, co je potřeba. Včetně dětského kočárku. Cestující si mohou užívat pohodlné cestování uvnitř vozu, zatímco se nemusí omezovat při balení věcí na prodloužený víkend či dovolenou. 

Pokud potřebujete přepravit lyže, snowboardy, rafty, kanoe, kempingovou výbavu, oblečení a další věci, rozhodně k tomu nebude stačit zavazadlový prostor ve vašem voze. Neomezujte se při balení. Pro bezpečnou přepravu využijte další možnost v podobě úložného prostoru ve střešním boxu. Box na auto je ideálním řešením pro aktivní rodiny. 

Elegantní řešení pro každý typ vozu

Pokud hledáte kvalitní střešní box, který se navíc stane skvělým doplňkem pro váš typ automobilu, pak je pro vás skvělým řešením například střešní box řady Modula Ciao. Tento typ střešního boxu je navržen designéry značky Modula podle nejnovějších designových trendů. Atraktivní vzhled však není to jediné, co dělá tento box tak inovativní. Je to především aerodynamika, díky které si řidič užije lepší jízdní vlastnosti svého vozu a především menší spotřebu paliva.

Výběr velikosti boxu je klíčový pro dlouhodobou spokojenost 

Protože je investice do střešního boxu poměrně vysoká, je třeba zvážit, jak velký box využijete. Berte v úvahu nejen aktuální potřeby své rodiny, ale také její potřeby v následujících letech. Střešní boxy Modula Ciao jsou k dostání hned v několika variantách. Ten nejmenší model nabízí svým majitelům až 310 litrů. Větší model pak nabízí objem 340 litrů. A ty největší modely pak disponují prostorem až 430 litrů. 

Myšleno na detaily 

Protože jsou si konstruktéři vědomi, jak náročné bývá naložení a vyložení všech věcí z boxu, navrhli pro tento model inovativní řešení otevírání a zavírání víka. Nechybí tu ani nejmodernější rychloupínací mechanismus, se kterým hravě připevníte box ke střeše svého vozu během minuty. Samozřejmostí je bezpečnostní zámek, který chrání vaše věci v době vaší nepřítomnosti. Pro boxy jsou použité ty nejkvalitnější materiály. Pevný plast je odolný vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům. Pestrou nabídku střešních nosičů najdete v internetovém obchodě OBCHODTH!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modula boxy, Modula CIAO. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *