Střešní boxy, které by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout!

V dnešní době se poměrně velké procento lidí potýká s nedostatkem úložného prostoru ve svém vozidle. Je to vlastně zcela logické. Pokud plánujete jet s rodinou nebo přáteli na dovolenou, kufr prostě není nafukovací a všechny potřebné tašky a výbavu do něj prostě nenasoukáte. Efektivní řešení se na trhu ovšem nachází, nebojte! Tím jsou kvalitní střešní boxy, které by měli díky své stavbě a provedení poskytnout maximální uživatelský zážitek. Nutno však podotknout, že ne všechno zboží na trhu se o toto tvrzení dokáže opřít.

Vývoj v oblasti automobilového průmyslu a samozřejmě také výroby doplňků pro vozidla jde neustále kupředu a proto máme my, běžní zákazníky, od tohoto roku možnost zakoupit střešní boxy z nové modelové řady Thule Vector, které v mnoha ohledech převyšují konkurenci, a to jak po stránce designové, tak po stránce výkonnosti a prémiových funkcí. Chcete se o těchto skvělých produktech dozvědět víc? Není nic jednoduššího, než pokračovat ve čtení tohoto článku, přátelé!

Střešní boxy Thule Vector vás na první pohled okouzlí

Prémiové střešní boxy z nové řady Thule Vector jsou na trhu k dostání v několika různých variantách. Konkrétně se jedná o tyto produkty, které si posléze popíšeme ještě poněkud podrobněji:

  • Thule Vector M Titan Matte
  • Thule Vector M Black Metallic
  • Thule Vector L Titan Matte
  • Thule Vector L Black Metallic
  • Thule Vector Alpine Black Metallic
  • Thule Vector Alpine Titan Matte

Jaké jsou v těchto střešních boxech rozdíly? Určitě v barvě. Tu určuje označení „Titan Matte“ a „Black Metallic“. První zmíněná je pro milovníky světlých a vysoce lesklých odstínů. Titanový lesk dodá vašemu vozidlu nezapomenutelný design. Na své si samozřejmě přijdou také ti z vás, kteří preferují vysoce lesklé a tmavé barvy díky provedení Black Metallic. Bezpochyby záleží také na tom, jaký typ vozidla a s jakou metalízou vlastníte. To ve vašem konečném rozhodnutí bude hrát zásadní roli.

Dále se boxy dělí také podle velikostí, což je jasně rozpoznatelné podle značení „M, L a Alpine“, které je podobné jako v případě oblečení. Boxy o velikosti M disponují vnějšími rozměry 212 x 88 x 35,5 cm a vnitřními rozměry 186 x 63,5 x 29,5 cm. Objem věcí, které box pojme, je 310 l.

Boxy Thule Vector o velikosti L se prodávají o vnějších rozměrech 231,5 x 89,5 x 35,5 cm a vnitřních rozměrech 204,5 x 64 x 32,5 cm. Boxy L jsou už z logiky věci o poznání objemnější, pojmou krásných 420 l. S přihlédnutím k rozměrům samozřejmě nejsou vhodné pro každé vozidlo, hodí se spíše pro větší auta.

V neposlední řadě se v nabídce nachází také zlatá střední cesta v podobě boxů Alpine, do nichž se vejde celých 360 l věcí. Vnější rozměry jsou konkrétně 228 x 88,5 x 32 cm a vnitřní rozměry zas 204,5 x 64 x 28 cz.

Jedinečnost boxů Thule Vector spočívá v jejich funkčnosti a vybavení

Střešní boxy Thule Vector jsou momentálně jasnou jedničkou na trhu, jelikož potenciálním uživatelům poskytují skutečný komfort a mnoho výhod. Za zmínku stojí například snadná použitelnost při každé situaci, mezi něž se řadí i montáž, nakládka, vykládka či kontrola uprostřed hluboké noci. Ve všech těchto případech se na boxy můžete absolutně spolehnout.

Jsou vybaveny kobercem, který má za úkol chránit převážené vybavení a dovést jej bezpečně až do cíle. Synchronizované zvedáky zas zaručují bezproblémové otevírání a zavírání víka. Základna dále poskytuje bezkonkurenční aerodynamiku. Box jako takový je jasnou volbou i kvůli svému vkusně provedenému designu, který vozidlu dodá zcela jiný rozměr. Pokud tedy momentálně sháníte úložný prostor pro své vozidlo navíc, je pro vás box z prémiové modelové řady Thule Vector jasnou volbou!

Příspěvek byl publikován v rubrice Vector se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *