Málo místa v autě? Díky střešnímu boxu si zabalíte vše!

To, že zavazadlový prostor v autě není nafukovací, jste si všimli už mnohokrát. Jak ale získat prostor pro uložení věcí na dovolenou? Pomocníkem může být střešní box!

Získejte další úložný prostor. Kdykoliv budete potřebovat!

Balíte, a už nyní víte, že se vám zavazadla společně s kempingovou výbavou a sportovním náčiním do auta nevejdou? Nedělejte si starosti, kam s uložením svých věcí! Řešení nabízí střešní boxy. Stačí vybrat velikost přímo pro vaše potřeby a problém je zažehnán! 

Celoroční využití 

Střešní box se stane vaším nepostradatelným autodoplňkem nejen v období prázdnin, ale prakticky během celého roku. Není nic příjemnějšího, než utéct před stereotypem nebo stresem na prodloužený víkend s rodinou či přáteli. Pak už stačí svolat vybrané osazenstvo do vašeho automobilu a užívat si pohodlnou jízdu a zábavu. Všechny věci uložíte do již zmíněného přepravního boxu na střechu

Praktický pomocník pro rodiče 

Box na střechu se navíc stane skvělým parťákem pro novopečené rodiče, kteří nechtějí umisťovat kočárek do zavazadlového prostoru. Větší střešní boxy s přehledem přepraví hlubokou korbičku, sportovní sedačku i golfky. Pro své miminko budete mít veškeré potřebné doplňky stále s sebou, zatímco vaše auto zůstane čisté. 

Jednoduchou montáž slibují střešní boxy Modula Evo 

Pokud právě vy patříte k těm, kteří budou svůj střešní box používat opravdu často nebo máte rádi autodoplňky, které jsou spolehlivé a jednoduché na manipulaci, pak právě pro vás redakce doporučuje střešní boxy Modula Evo.

Pro ukotvení střešního boxu na střešní nosič s příčníky značky Modula slouží nejmodernější rychloupínací systém. Jednoduchým otáčením růžice jednou rukou uvnitř boxu utáhnete kleštiny okolo nosných tyčí. Růžice má integrovaný indikátor momentu utažení, takže nehrozí její přetažení. Nepotřebujete navíc žádné nářadí.Přední výrobce střešních boxů Modula vyvinul řadu Evo pro každodenní potřeby svých majitelů. Boxy vynikají pevnou konstrukcí, jednoduchou instalací a četnými vychytávkami, které vám zpříjemní každodenní použití. Boxy Modula Evo jsou k dostání hned v několika velikostech. Využít můžete každý centimetr uvnitř boxu a to od 400 do 550 litrů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modula EVO. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *