Vyrážíte často na víkendy a dovolené? Pořiďte si praktický střešní box

Známe to asi každý. Potřebujete dát věci do auta, ale už se nic nevejde ani na zadní sedačky. V této chvíli přichází na pomoc střešní box. Jaký model vybrat podle velikosti? 

Co s nedostatkem místa v autě?

I když máte po střechu naplněný zavazadlový prostor, stále nejste s ukládáním věcí do auta hotoví. Co dělat, když už se do kufru ani na zadní sedačky nic nevejde? Pomoc je jednoduchá! Zachrání vás střešní box. Mnoho z nás ho má spojený pouze s přepravou snowboardů a lyží. Jenže jeho využití je všestranné. Převezete v něm nákup, kufry, kočárky i vybavení na camping. 

Jak vybrat střešní box na auto

Střešní boxy se od sebe liší nejen velikostí a tvarem, ale také způsobem použití. Dnes jsme se podívali na tři modely se skvělým poměrem cena/výkon, v kategoriích do objemu 400 litrů a nad 500 litrů. 

Střešní box Modula Evo 400 Glossy Black

Pokud si vystačíte s menším typem střešního boxu, pak doporučujeme například Modula Evo 400 Glossy Black. Tento model je optimalizován pro maximálně jednoduché ovládání, které oceníte ve chvíli, kdy spěcháte. Využívá rychloupínací systém, který se v momentě utažení zacvakne, když je box správně utažen. Tak máte naprostou jistotu, že je box bezpečně připevněn k ližinám. Do tohoto střešního boxu se vejde až 400 litrů objemu. Box je kompatibilní se všemi střešními nosiči MODULA. 

Střešní box Modula Evo 470 Glossy White

Střešní box Modula Evo 470 Glossy White představuje jednoduchý způsob, jak bezpečně přepravit větší objem zavazadel či sportovního vybavení na střeše vašeho vozu.  Vejde se do něj až 470 litrů. Lesklé bílé provedení je ideální pro ty, kteří si potrpí na designové doplňky. Box vyniká snadnou instalací. Rychloupínací systém zacvakne ke střešnímu nosiči MODULA ve chvíli, kdy je dobře usazen. Tak máte jistotu, že je střešní box bezpečně upevněn v místě, kde má, a nesjede ani při vysoké rychlosti. Moderní způsob otevírání a bezpečnostní uzamčení potěší i ty nejnáročnější zákazníky. 

Střešní box Modula Evo 550 Embossed Matt Grey

Modula Evo 550 Embossed Matt Grey je funkční a prostorný střešní box, plně kompatibilní se všemi střešními nosiči MODULA. Snadné usazení na střechu auta zajišťuje inovativní rychloupínací systém, který zacvakne v momentě, když je nosič bezpečně usazen k lyžinám. Snadné otevírání a možnost uzamčení dělá z tohoto střešního nosiče bezpečný doplněk na vaše auto, ve kterém budou věci na prostém bezpečí. Vejde se do něj 55, litrů. Designové zpracování bude slušet každému typu vozu. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modula boxy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *