Thule Atlantis 200

Thule Atlantis 200Střešní box Thule Atlantis 200 patří mezi nejprostornější střešní boxy se zajímavým vzhledem a chytrými funkcemi. Je to střešní box s odvážnými liniemi a štíhlou siluetou, přesto s velmi štědrým ložným prostorem 440 litrů. Snížená příď a záď, dno a spoilery na víku jsou navrženy k zajištění dobrých aerodynamických vlastností. Montáž boxu s novým, patentovaným montážním systémem Power-Grip zatím nebyla snadnější. Systémy Dual-Side, Dual-Force a centrální zámek jsou další vlastnosti ulehčující manipulaci. Box splňuje normy City Crash a je k dodání v elegantní lesklé stříbrné barvě s černým dnem.

Dual-Side je technologie otevírání boxu, která umožňuje otevřít box z obou stran. K otevírání slouží velmi dobře ergonomicky umístěná vnější i vnitřní madla. Možnost otevřít box z levé i pravé strany auta usnadňuje nakládání, vykládání i vlastní montáž.

Montáž boxu s novým, patentovaným montážním systémem Power-Grip zatím nebyla snadnější. Systém funguje na jednoduchém principu otáčení růžicí (hlavicí šroubu), který box rychle a pevně připne k nosným tyčím. Box je pevně a bezpečně zajištěn a navíc se na tyčích sám vycentruje. Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí!

Dual-Force je patentovaný pružinový systém pro snadné otvírání a zavírání boxu. Otvírání a zavírání víka je nyní hračka. Box velmi lehce otevře či zavře i drobnější žena. Standardně u všech boxů Thule.

Centrální zámek jsou další vlastnosti ulehčující manipulaci. Patentovaný bezpečnostní zámek – klíč s novou anatomickou rukojetí může být vyjmut pouze, když jsou všechny uzamykací body správně zavřeny.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Vlastnosti Thule Atlantis 200
Centrální zámek: Ano
Max. zátěž: 75 kg
Montáž na aero tyče Thule: Ano
Montáž na čtyřhranné tyče: Ano
Montážní systém: Power-Grip
Nosič lyží: Ne
Objem: 440 litrů
Otevírání: Dual-Side
Popruhy: Ano
Schválení TÜV: Ano
Splňuje normy CityCrash: Ano
Vnější rozměry: 175 x 82 x 45 cm
Vnitřní rozměry: 169 x 76 cm

Příspěvek byl publikován v rubrice Atlantis se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *