Thule Atlantis 900

Thule Atlantis 900Thule Atlantis 900 je střešní box s odvážnými liniemi a štíhlou siluetou, přesto s velmi štědrým ložným prostorem. Snížená příď a záď, dno a spoilery na víku jsou navrženy k zajištění dobrých aerodynamických vlastností. Montáž boxu s novým, patentovaným montážním systémem Power-Grihttps://www.stresni-box.cz/wp-admin/upload.phpp zatím nebyla snadnější. Střešní box Thule Atlantis 900 je k dodání ve dvou barvách.

Střešní box Thule Atlantis 900 patří mezi největší prostorné střešní boxy se zajímavým vzhledem a chytrými funkcemi. Střešní box Thule Atlantis 900 s odvážnými liniemi a štíhlou siluetou přesto s velmi velkým úložným prostorem 650 l. Snížená příď, záď, spolu se spojlery na víku jsou navrženy k zajištění velmi dobrých aerodynamických vlastností.

Montáž boxu s novým, patentovaným montážním systémem Power-Grip zatím nebyla snadnější. Systém funguje na jednoduchém principu otáčení růžicí (hlavicí šroubu), který box rychle a pevně připne k nosným tyčím. Box je pevně a bezpečně zajištěn a navíc se na tyčích sám vycentruje. Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí!

Dual-Side je technologie otevírání boxu, která umožňuje otevřít box z obou stran. K otevírání slouží velmi dobře ergonomicky umístěná vnější i vnitřní madla. Možnost otevřít box z levé i pravé strany auta usnadňuje nakládání, vykládání i vlastní montáž.

Dual-Force je patentovaný pružinový systém pro snadné otvírání a zavírání boxu. Otvírání a zavírání víka je nyní hračka. Box velmi lehce otevře či zavře i drobnější žena. Standardně u všech boxů Thule.

Centrální zámek jsou další vlastnosti ulehčující manipulaci. Patentovaný bezpečnostní zámek – klíč s novou anatomickou rukojetí může být vyjmut pouze, když jsou všechny uzamykací body správně zavřeny.

Do tohoto boxu se pohodlně uskladní 6 – 8 párů lyží nebo snowboardů (maximální délka carvingových lyží není omezena).

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Vlastnosti Thule Atlantis 900
Vnitřní rozměry: 226 x 85 cm
Vnější rozměry: 235 x 90 x 46 cm
Splňuje normy CityCrash: Ano
Schválení TÜV: Ano
Popruhy: Ano
Otevírání: Dual-Side
Objem: 650 litrů
Nosič lyží: Pomocí příslušenství Thule 6949
Montážní systém: Power-Grip
Montáž na čtyřhranné tyče: Ano
Montáž na aero tyče Thule: Ano
Max. zátěž: 75 kg
Max. počet párů lyží nebo snowboardů: 8 – 6
Max. délka lyží: 220 cm
Centrální zámek: Ano

Příspěvek byl publikován v rubrice Atlantis se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *