Thule Spirit 780

Thule Spirit 780Střešní box Thule Spirit je pro toho, kdo ocení nejlepší tvary, funkce a bezpečnost. Je to třída sama pro sebe, v designu i funkčnosti. Vzhled je založen na modením designu automobilů s difuzor technologií, která minimalizuje odpor vzduchu, hluk větru a vibrace. Nový patentovaný montážní systém Power-grip bez volných dílů montáž boxu velmi usnadňuje. Střešní box Thule Spirit 780 je k dodání ve dvou barvách.

Montáž boxu s novým, patentovaným montážním systémem Power-Grip zatím nebyla snadnější. Systém funguje na jednoduchém principu otáčení růžicí (hlavicí šroubu), který box rychle a pevně připne k nosným tyčím. Box je pevně a bezpečně zajištěn a navíc se na tyčích sám vycentruje. Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí!

Dual-Side je technologie otevírání boxu, která umožňuje otevřít box z obou stran. K otevírání slouží velmi dobře ergonomicky umístěná vnější i vnitřní madla. Možnost otevřít box z levé i pravé strany auta usnadňuje nakládání, vykládání i vlastní montáž.

Dual-Force je patentovaný pružinový systém pro snadné otvírání a zavírání boxu. Otvírání a zavírání víka je nyní hračka. Box velmi lehce otevře či zavře i drobnější žena. Standardně u všech boxů Thule.

Samozřejmostí je centrální zámek s bezpečnostním opatřením – klíč s příjemnou rukojetí může být vyjmut pouze, když jsou všechny uzamykací body správně zavřeny.

Thule Spirit 780 pojme najednou 6-8 párů lyží nebo snowboardů (délka carvingových lyží nesmí přesáhnout 185 cm). Uvnitř boxu jsou přítomny popruhy pro jednoduché uchycení nákladu.

Vlastnosti Thule Spirit 780
Vnitřní rozměry: 190 x 73 cm
Vnější rozměry: 196 x 78 x 33 cm
Splňuje normy CityCrash: Ano
Schválení TÜV: Ano
Popruhy: Ano
Otevírání: Dual-Side
Objem: 380 litrů
Nosič lyží: Pomocí příslušenství Thule 6948
Montážní systém: Power-Grip
Montáž na čtyřhranné tyče: Ano
Montáž na aero tyče Thule: Ano
Max. zátěž: 75 kg
Max. počet párů lyží nebo snowboardů: 6 – 8
Max. délka lyží: 185 cm
Centrální zámek: Ano

Příspěvek byl publikován v rubrice Spirit se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *