Thule Excellence

Thule ExcellenceStřešní box Thule Excellence nabízí nejnovější technologie (duální otevírání, centrální zamykání, aerodynamický tvar a jiné vychytávky). Víko a dno boxu je nově navrženo (pomocí vzpěr) pro maximální tuhost a pevnost. Box Thule Excellence má hypermoderní vzhled navržený podle posledních trendů, tak aby se hodil na každé auto. Povrch boxu tvoří kombinace 2 barev a navíc přepraví 520 litrů!

Střešní box Thule Excellence je nejexkluzivnější box na světě, který nabízí maximální tuhost, skvělý luxusní vzhled a velký přepravní prostor!

Funkčnost boxu Thule Excellence byla potvrzena několika různými průzkumy. Celý box působí pevnějším dojmem a umožňuje ještě lehčí otevírání a zavírání.

Nový převratný box nejvyšší kvality je nově zkonstruován pomocí nejnovějších poznatků a zkušeností za pomoci počítačových studií a animací.

Dual-Side je technologie otevírání boxu, která umožňuje otevřít box z obou stran. K otevírání slouží velmi dobře ergonomicky umístěná vnější i vnitřní madla. Možnost otevřít box z levé i pravé strany auta usnadňuje nakládání, vykládání i vlastní montáž.

Dual-Force je patentovaný pružinový systém pro snadné otvírání a zavírání boxu. Otvírání a zavírání víka je nyní hračka. Box velmi lehce otevře či zavře i drobnější žena. Standardně u všech boxů Thule.

Montáž boxu s novým, patentovaným montážním systémem Power-Grip zatím nebyla snadnější. Systém funguje na jednoduchém principu otáčení růžicí (hlavicí šroubu), který box rychle a pevně připne k nosným tyčím. Box je pevně a bezpečně zajištěn a navíc se na tyčích sám vycentruje. Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí!

Možnost uzamknutí boxu je samozřejmostí. Zamykání je centrální se speciálním klíčem.

Objem přepravního prostoru je neuvěřitelných 520 litrů! V boxu se také pohodlně přepraví až 3 páry lyží o délce 200 cm!*

*pozn. držák lyží není součástí balení je nutno jej dokoupit zvlášť

Po demontáži box snadno uschováte do ochranného návleku, který je součástí dodávky. Box zůstane do dalšího používání schovaný a ochrání ho před poškrábáním a jiným poškozením.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Vlastnosti Thule Excellence
Vnitřní rozměry: 205 x 85 cm
Vnější rozměry: 218 x 94 x 40 cm
Splňuje normy CityCrash: Ano
Schválení TÜV: Ano
Popruhy: Ano
Objem: 520 l
Nosič lyží: Pomocí příslušenství Thule 6949
Montážní systém: Power-Grip
Montáž na čtyřhranné tyče: Ano
Montáž na aero tyče Thule: Ano
Max. zátěž: 75 kg
Max. počet párů lyží nebo snowboardů: 6 – 8
Max. délka lyží: 200 cm
Centrální zámek: Ano

Příspěvek byl publikován v rubrice Excellence se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *