Thule Ocean 780

Thule Ocean 780Střešní box Thule Ocean 780 patří mezi nejprostornější střešní boxy se zajímavým vzhledem a chytrými funkcemi. Střešní box Thule Ocean 780 s odvážnými liniemi a štíhlou siluetou přesto, ale s velmi štědrým úložným prostorem 470 l. Snížená příď, záď, spolu se spojlery na víku jsou navrženy k zajištění velmi dobrých aerodynamických vlastností.

Dual-Force je patentovaný pružinový systém pro snadné otvírání a zavírání boxu. Otvírání a zavírání víka je nyní hračka. Box velmi lehce otevře či zavře i drobnější žena. Standardně u všech boxů Thule.

Easy-Snap je patentovaný rychloupínací montážní systém pro snadné a rychlé uchycení boxu. Ze spodní části se okolo nosných tyčí nasadí šroub ve tvaru „U“ a zvrchu se jednoduchým pootočením upínacího mechanizmu box pevně a rychle upevní. Vhodný pro nosné tyče do šíře 80 mm.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Centrální zámek jsou další vlastnosti ulehčující manipulaci. Patentovaný bezpečnostní zámek – klíč s novou anatomickou rukojetí může být vyjmut pouze, když jsou všechny uzamykací body správně zavřeny.

Do tohoto boxu se pohodlně uskladní 6 – 8 párů lyží nebo snowboardů. (Upozornění: maximální délka carvingových lyží je 185 cm).

Vlastnosti střešního boxu Thule Ocean 780
Max. počet párů lyží nebo snowboardů: 6
Centrální zámek: Ano
Max. zátěž: 50 kg
Montážní systém: Easy-Snap
Nosič lyží: Příslušenství 6948
Objem: 480 litrů
Otevírání: Jednostranné
Vnější rozměry: 198 x 78 x 42 cm
Vnitřní rozměry: 193 x 68

Příspěvek byl publikován v rubrice Ocean se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *