Thule Pacific 200

Thule Pacific 200Střešní box Thule Pacific 200 v černé antracitové barvě je navržen pro snadnější a pohodlné cestování a vejde se do něj opravdu hodně (460 litrů). Box má velmi kompaktní a jednoduchý vzhled pro maximální přepravní prostor. Thule Pacific 200 je výborně designově zpracován a jeho obsah můžete bezpečně zamknout. Střešní box Thule Pacific 200 je k dodání ve dvou barvách.

Nové patentované řešení Fast-Grip pro snadné upevnění boxu. Umístěte upínací díl dovnitř boxu a otáčením růžice utahujte svírající čelisti okolo nosných tyčí. Systém se pro zajištění maximální bezpečnosti automaticky na tyčích vycentruje. Je vhodný pro nosné tyče široké až 90 mm. Standardně u Thule Pacific. Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí!

Tento box se nehodí pro přepravu lyží a snowboardů. Naopak je velmi vhodný pro přepravu dětského kočárku.

Dual-Force je patentovaný pružinový systém pro snadné otvírání a zavírání boxu. Otvírání a zavírání víka je nyní hračka. Box velmi lehce otevře či zavře i drobnější žena. Standardně u všech boxů Thule.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Vlastnosti Thule Pacific 200
Vnitřní rozměry: 169 x 76 cm
Vnější rozměry: 175 x 82 x 45 cm
Splňuje normy CityCrash: Ano
Schválení TÜV: Ano
Popruhy: Ano
Otevírání: Boční
Objem: 460 litrů
Nosič lyží: Ne
Montážní systém: Fast-Grip
Montáž na čtyřhranné tyče: Ano
Montáž na aero tyče Thule: Ano
Max. zátěž: 50 kg
Centrální zámek: Ano

Příspěvek byl publikován v rubrice Pacific se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *