Thule Pacific 500

Thule Pacific 500Střešní box Thule Pacific 500 Black je navržen pro snadnější a pohodlné cestování a vejde se do něj opravdu hodně. Box je úzký (šířka 55 cm) to umožňuje namontovat na střechu ještě jeden box nebo jiný nosič. Thule Pacific 500 černý je výborně designově zpracován a jeho obsah můžete bezpečně zamknout. Box je mimořádně úzký přitom velmi prostorný – 330 litrů mluví za vše. Střešní box Thule Pacific 500 je k dodání ve dvou barvách.

třešní box je navržen pro maximální využití. Vyberete-li si tento model, vždy získáte dobře vybavený box, který se snadno obsluhuje.

Nové patentované řešení Fast-Grip pro snadné upevnění boxu. Umístěte upínací díl dovnitř boxu a otáčením růžice utahujte svírací čelisti okolo nosných tyčí. Systém se pro zajištění maximální bezpečnosti automaticky na tyčích vycentruje. Je vhodný pro nosné tyče široké až 90 mm. Standardně u Thule Pacific. Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí!

Dual-Force je patentovaný pružinový systém pro snadné otvírání a zavírání boxu. Otvírání a zavírání víka je nyní hračka. Box velmi lehce otevře či zavře i drobnější žena. Standardně u všech boxů Thule.

Tento box se hodí pro přepravu lyží a snowboardů, v pohodlí do něj umístíte 5 párů lyží anebo 4 snowboardy. Uchycení lyží bude jednodušší s nosičem Thule 694500.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Vlastnosti Thule Pacific 500
Splňuje normy CityCrash: Ano
Schválení TÜV: Ano
Popruhy: Ano
Otevírání: Boční
Objem: 320 litrů
Nosič lyží: Pomocí příslušenství Thule 694500
Montážní systém: Fast-Grip
Montáž na čtyřhranné tyče: Ano
Montáž na aero tyče Thule: Ano
Max. zátěž: 50 kg
Max. počet párů lyží nebo snowboardů: 5 – 4
Max. délka lyží: 215 cm
Centrální zámek: Ano
Vnější rozměry: 226 x 55 x 37 cm
Vnitřní rozměry: 221 x 47 cm

Příspěvek byl publikován v rubrice Pacific se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *