Střešní boxy Thule Touring

Jednou ze společností, která je skutečnou jedničkou v oblasti usnadnění přepravy, a to nejenom různého sportovního vybavení, ale třeba také zavazadel, je rozhodně společnost Thule. A právě ta aktuálně přišla s novinkou ve svém sortimentu, kterou jsou střešní boxy Thule Touring. A právě tato série nahradila dosud používané, které nesly označení Thule Pasicic.

Tato novinka samozřejmě zaujme na první pohled, a to nejenom svým propracovaným designem, ale také zajímavými barevnými kombinacemi. Střešní boxy Thule Touring jsou k dostání ve dvou barvách. Tou první je elegantní lesklá černá, a druhou barvou je titanový aeroskin. Obě kombinace působí na zajímavém tvaru každého z boxů velmi dobře. Samozřejmě celkové provedení počítá i s mnohem lepšími aerodynamickými vlastnostmi, což má za následek hlavně menší odpor vzduchu, a tím i nižší spotřebu vozu.

Nové boxy Thule Touring jsou dodávány v pěti jednotlivých velikostech, které zahrnují jak ty nejdelší modely, které mají délku 232 centimetrů, tak i modely širší, které dosahují rozměrů 63 centimetrů na délku. Samozřejmě jednotlivé modely se liší také celkovým vnitřním objemem, který má vliv na množství zavazadel. Přesto se ty nejmenší boxy mohou pyšnit skvělými 300 litry, a ty největší velmi příjemnou hodnotou, a to 400 až 430 litrů. Samozřejmě kromě možnosti zavazadel nabízí většina z nich i možnost umístění lyží, nebo snowboardů.

Není to však pouze celková praktičnost a bohatá nabídka modelů, ale také použité technologie a novinky, které dělají z boxů Thule Touring skutečný unikát na našem trhu. Ostatně řada předchozích boxů se již mohla pyšnit systémy na snadnou montáž či automatické vycentrování. Tento model však má systém nazývaný jako FastClick. Jedná se o rychloupínací systém, který obsahuje integrované indikátory momentu, kdy dojde k perfektnímu a bezpečnému uchycení samotného boxu.

To však není jediná unikátní novinka, kterou tyto boxy obsahují, a čím se mohou pyšnit. Velmi praktický je i Thule Comfort klíč. Ten slouží k centrálnímu zamčení celého boxu, které proběhne na několika bodech. Pokud však některý z nich není perfektně uzavřený, klíč není možné vyjmout. Tím se tak snadno zamezí problémům, pokud vlivem spěchu či roztržitosti nedovřete box tak, jak byste měli. Navíc samozřejmě tento systém chrání i před případnými zloději.

Boxy se také pyšní i použitím velmi kvalitních materiálů, kterými je značka Thule vyhlášená. To znamená nejenom vysokou funkčnost a odolnost, ale i dlouhou životnost. A to i samotného systému na otevírání boxu, který vydrží doslova neustálé otevírání a zavírání – a navíc, některé modely umožňují i oboustranné otevření, pro maximální pohodlnost naložení nákladu.

S celkovou kvalitou, kterou se pyšní Střešní boxy Thule Touring souvisí také to, že byly testovány v různých situacích, které mohou především v běžném silničním provozu nastat. A i v nich potvrdily své kvality, a tak se mohou pyšnit tím, že jsou schváleny k provozu, a to nezávislým institutem TÜV-GS. Kdykoliv je tedy budete mít na střeše, máte jistotu, že budete v bezpečí jak vy sami, tak i převážené věci, nebo ostatní účastníci silničního provozu.

A aby toho nebylo málo, Thule nabízí i široký sortiment příslušenství, které jsou k těmto novým boxům k dispozici. Potěší například vnitřní osvětlení boxů, praktický držák lyží, nebo třeba potah horního víka. K dispozici jsou však i různé adaptéry pro možnost umístění do T – drážek nosičů, nebo sada Go Pack, což je sestava praktických tašek určených pro perfektní umístění do daných boxů. Hledáte – li tedy kvalitu kombinovanou s praktičností, je novinka v podobě boxů Thule Touring tou správnou volbou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Touring se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *