Thule Touring 780

Jedna ze špiček v oblasti přepravních boxů, které vyvinula známá značka Thule. Právě tak by se totiž dal charakterizovat model Thule Touring 780, který je výrobkem, který zaručeně nadchne i toho nejnáročnějšího zákazníka. A to především svými rozměry, které jsou 196 x 78 x 43 centimetrů. To znamená jediné, a to možnost nákladu až ve výši 420 litrů. Ať už se jedná o běžná zavazadla, nebo lyže či snowboardy, vše Thule Touring 780 pohodlně pojme. Délka lyží navíc může být až 180 centimetrů a pohodlně jich do boxu složíte i 7 párů.

Užijte si na cestách komfort i bezpečí

Již samotný design tohoto boxu jasně ukazuje, jakou cestou se chce značka Thule vydat. Chce nejenom lahodit oku, ale zaměřit se na co nejlepší aerodynamické vlastnosti a na co nejnižší odpor vzduchu. Ten oceníte z hlediska minimální hlučnosti při samotné jízdě. A i přes svůj tvar je stále kladen důraz na praktičnost otevírání, které je nejenom dostatečně široké, ale samozřejmě i oboustranné.

Navíc box Thule Touring 780 vyniká centrálními bezpečnostními zámky, které spolupracují s klíčem Thule Comfort. Ten jednoduše nevyndáte dříve, než pokud zámky dokonale sedí. To minimalizuje jakékoliv riziko otevření během jízdy. Stejně tak se ale nemusíte bát nenechavých rukou případných zlodějů.

Připraven k nakládce za pár vteřin

Pokud jste uneseni již zmíněnými pozitivními vlastnostmi, potom je třeba dodat i to, že Thule Touring 780 cílí i na váš komfort jako takový. A to v tom směru, že díky jeho hmotnosti pouhých 15 kilogramů ho pohodlně vložíte na svou střechu, kde přichází na řadu systém Fast-Click. Jedná se o inovativní rychloupínací systém, díky kterému box upevníte několika pohyby, přičemž indikátor vám dá jasně najevo, kdy můžete začít s nakládkou. I to je jedna z výhod, proč právě Thule Touring 780 zvolit jako box, který bude vyhovovat i vám. Navíc si lze vybrat ze dvou barevných kombinací.

Příspěvek byl publikován v rubrice Touring se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *