Thule Flow L

Přepravit zimní výbavu už nemusí být tak složité, jak se mnohým zdá. Stačí jenom vědět, co nám v daném směru pomůže. Zde bychom rozhodně neměli dělat kompromisy, jelikož ideální cestou je využít zkušeností značky Thule. Právě ta dnes patří v oblasti přepravy mezi skutečnou jedničku. V souvislosti s tím máme i my jistotu, že vybereme správně. Podívejme se proto na hlavní pozitiva, která přináší střešní box Thule Flow L.

Thule Flow

Speciálně pro zimní výbavu

Hlavní předností daného přepravního boxu je rozhodně to, že byl vyvinutý pro všechny milovníky zimních sportů. Je konstruován tak, aby dokázal snadno a pohodlně přepravit nejenom vaše lyže a hůlky, ale třeba také vaše snowboardy. V tomto směru máme jistotu a výhodu také v tom, že můžeme naložit vše, až do délky 210 centimetrů. Ano, i takto dlouhá výbava se do boxu pohodlně vejde. Zapomínat nesmíme na to, že díky svému objemu 410 litrů pojme pohodlně 6 – 8 lyží nebo snowboardů. Velmi zajímavá je též jeho nosnost, která činí také velmi dobrých 75 kilogramů. Ať už tedy vyrážíme na lyžovačku ve větším počtu, s tímto boxem nemusíme mít žádné obavy.

Potěší i jeho samotný vzhled

I když nás mohou primárně zajímat jeho praktické vlastnosti a parametry, musíme se zastavit také u samotného vzhledu. Ten je zajímavý tím, že nabídne elegantní lesklý černý design. Díky tomu se jistě bude hodit i na váš automobil. Zapomínat však nesmíme ani na to, že s designem jako takovým souvisí i zajímavý aerodynamický vzhled. Ten nemá pouze estetickou, ale má také praktickou funkci. Jakou konkrétně? Díky dané konstrukci máme jistotu, že je střešní box Thule Flow L velmi aerodynamický. Samotná konstrukce tak umožní velmi dobré obtékání vzduchu, což eliminuje nadměrnou hlučnost, stejně jako eliminuje nadměrnou spotřebu.

Umístění na střechu vozu je hračkou

Jeden z dalších parametrů, které u tohoto boxu zaručeně nadchnou, to je také celková jednoduchost spojená s tím, jak snadno a jednoduše ho lze umístit na naši střechu. Konkrétně potěší unikátní systém, který nese označení Power-Click. Ten je zajímavý v tom, že má integrovaný indikátor momentu upevnění. Díky tomu máme nejenom jistotu, že montujeme správně, ale i jistotu toho, že vše zvládneme pohodlně jednou rukou. Snadno a jednoduše.

Že bude střešní box Thule Flow L po upevnění skutečně dobře a pevně sedět, to je záruka i toho, že pro maximální bezpečnost je vybaven systémem Thule Comfort. Jde o naprosto unikátní klíč, který půjde vyndat až ve chvíli, kdy jsou uzamykací body skutečně pevně zavřeny. I to je jeden ze systémů, který je spojený nejenom se správným umístěním, ale také maximálním bezpečím.

Nakládka věcí je jednoduchá

Jakmile je střešní box Thule Flow L umístěný na střeše, může dojít k tomu, že jsou naloženy jednotlivé věci. Ani v tomto případě se není třeba obávat jakýchkoliv složitostí. Proč? Jelikož je vybavený systémem oboustranného otevírání. Je tedy jedno, z jaké strany vozu přistoupíte, jelikož na obou není problém si box otevřít. Stejně tak ale oceníte i to, že střešní box Thule Flow L nebude překážet ani standardnímu používání automobilu. To že nepřekáží, je docíleno jeho předsunutou polohou. Díky tomu můžete snadno a pohodlně otevřít třeba i zavazadlový prostor.

Jistota perfektní kvality

Hlavní parametry, ale také vlastnosti máme zmapovány. Nyní nezapomínejme ani na to, že se střešní box Thule Flow L pyšní také skvělou kvalitou, hlavně s ohledem na použitý materiál. I díky tomu může snadno nabídnout celou řadu pozitiv. Ty se logicky týkají hlavně faktu, že nehrozí ani při autonehodě nebo jakémkoliv jiném problému třeba to, že se převážené věci dostanou mimo box, nebo že by se snadno on sám uvolnil a způsobil problém. I to je jeden z důvodů, proč ho zvolit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Flow se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *