Thule Motion XT XXL

Přepravní boxy s označením Thule Motion způsobily díky svým vlastnostem doslova revoluci. Patřily k tomu nejlepšímu na trhu. I proto se firma rozhodla pro jejich inovaci. Jejich nástupcem je box s označením Thule Motion XT XXL. Čím se může pyšnit? Je toho více než dost. Pokud se podíváme na provedení, potom zaujme moderní design a zajímavé tvary. Ty nejenom pomáhají v lepší využitelnosti vnitřního prostoru, ale zlepšují i aerodynamiku při jízdě. Dále nezapomeňme ani na dva barevné odstíny, které jsou k dispozici. Je to lesklá černá, nebo lesklá titanové. Obě vypadají skvěle.

Praktické využití boxu Thule Motion XT XXL

Už díky kompatibilitě s řadou tyčí značky Thule je více než jasné, že montáž nebude žádným problémem. Jistotou je i předsunutá poloha, díky které není problém s otevíráním víka vašeho zavazadlového prostoru a přístupem do něj. Dále přepravní box Thule Motion XT XXL zaujme třeba oboustranným otevíráním, které je navíc zjednodušeno i díky podpůrným zdvihačům daného víka.

Co naložíte?

Jelikož je model Thule Motion XT XXL tím největším v nabídce, jsou jeho parametry skutečně ohromující. Vnitřní objem je celých 610 litrů. Nosnost činí také velmi dobrých 75 kilogramů. Dále nesmíme zapomenout ani na možnost transportu vaší sportovní výbavy. Pokud se jedná o lyže, pojme jich box až 7 párů. Pokud preferujete snowboard, naložíte jich až 5. Jediným omezením je maximální délka, která je však velmi dobrých 215 centimetrů.

Moderní systémy nezklamou

Dvě klíčové inovace používání boxu usnadní každému. Tou první je rychloupínací systém PowerClick, který díky indikátoru momentu utažení cvakne ve chvíli, kdy je box optimálně utažený a bezpečně upevněný na střeše. Druhou zajímavou inovací je systém SlideLock, který souvisí s otevíráním a zavíráním. Umí automaticky uzamknout víko, což také jednoduše signalizuje na souvisejícím indikátoru. I to je novinka, kterou u přepravy ocení každý zákazník, hledající hlavně kvalitu a praktičnost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Motion XT se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *