Thule Motion 200

Ať už plánujete letní či zimní dovolenou, na kterou pojedete vlastním autem, určitě se vyplatí rozšířit svůj zavazadlový prostor a střešní box. Jedním z těch, který jistě splní i vaše očekávání je box značky Thule, který nese označení Motion 200. Ten se nevyznačuje jenom svými skvělými vlastnostmi, ale i unikátním designem. Ten byl navrhován tak, aby byl hlavně maximálně praktický. Proto byl vytvořen takový tvar, který by nejenom lahodil oku, ale zároveň měl co nejmenší odpor vzduchu. Toho je dosaženo například i sníženým dnem.

Samozřejmě ne všichni máme stejnou baru auta a tak se ne vždy hodí stejný box na každý vůz. Ve společnosti Thule si toho jsou očividně vědomi, a tak je střešní box Thule Motion 200 dodáván hned ve dvou barevných provedeních – světlejším a tmavším. Světlé provedení boxu má lesklou stříbrnou barvu a je tak ideální pro vozy stejné, či jiné světlé barvy. Naopak majitelé tmavých vozů ocení možnost zvolit si takovou barvu, které by na jejich voze působila skutečně dobře. Jedná se o černý odstín v lesklém provedení. Máte-li černý vůz, můžete si být stoprocentně jisti, že střešní box ve stejné barvě na něj přesně padne a bude tak doplňovat jeho celkovou eleganci.

Pokud si tento střešní box pořídíte, rozhodně nebudete litovat. Celkem vám totiž poskytne objem celých 410 litrů, což se rovná velikosti zavazadlového prostoru u mnohých aut. Pohodlně tak do něho naskládáte jak veškerá zavazadla, tak v případě zimní sezony například lyže nebo snowboardy. A to velmi snadno a pohodlně. Díky unikátní technologii, kterou se může box Thule Motion 200  pyšnit, ho lze totiž pohodlně otevírat z obou stran. Není tak nutné neustále běhat z jedné strany na druhou a přenášet tak své zavazadla.

Ačkoliv jsme se zatím zmiňovali pouze o jeho využití, určitě je třeba zmínit i jeho pohodlnou montáž. Ta je velmi zjednodušena pomocí jedinečného systému s názvem Power-click. Tento rychloupínací systém má společnost Thule patentována, což je dostatečný důvod pro to, že se jedná o skutečně jedinečné řešení. Upínací díl se totiž při montáži na střechu umístí přímo do vnitřní části boxu a pouhým otáčením dojde k utahování svíracích čelistí, které jsou tak pevně připevněny k nosným tyčím vaší střechy. Samozřejmostí tohoto systému je i automatické vycentrování. Není tak nutné se na montáž boxu jakkoliv připravovat. Stačí box umístit a touto technologií upevnit. To vše vez použití jakéhokoliv nářadí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Motion se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *