Thule Pacific 700

Thule Pacific 700Střešní box Thule Pacific 700 je navržen pro snadnější a pohodlné cestování a vejde se do něj opravdu hodně ( 460 litrů!). Je vyjímečně dlouhý (délka neuvěřitelných 232 cm) pro maximální využití střechy velkých a luxusních aut. Thule Pacific 700 je výborně designově zpracován a jeho obsah můžete bezpečně zamknout. Střešní box Thule Pacific 700 je k dodání ve dvou barvách.

Video se střešním boxem Thule Pacific 700

Nové patentované řešení Fast-Grip pro snadné upevnění boxu. Umístěte upínací díl dovnitř boxu a otáčením růžice utahujte svírací čelisti okolo nosných tyčí. Systém se pro zajištění maximální bezpečnosti automaticky na tyčích vycentruje. Je vhodný pro nosné tyče široké až 90 mm. Standardně u Thule Pacific. Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí!

Dual-Force je patentovaný pružinový systém pro snadné otvírání a zavírání boxu. Otvírání a zavírání víka je nyní hračka. Box velmi lehce otevře či zavře i drobnější žena. Standardně u všech boxů Thule.

V nabídce v praktické šedé barvě s antracitovým dnem a modrým logem na boku a zádi.

Tento box se hodí pro přepravu lyží a snowboardů, v pohodlí do něj umístíte 6 párů lyží anebo 4 snowboardy. Uchycení lyží bude jednodušší s nosičem Thule 694700.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Vlastnosti střešního boxu Thule Pacific 700
Vnitřní rozměry: 226 x 62 cm
Vnější rozměry: 190 x 63 x 41 cm
Splňuje normy CityCrash: Ano
Schválení TÜV: Ano
Popruhy: Ano
Otevírání: Boční
Objem: 460 litrů
Nosič lyží: Pomocí příslušenství Thule 6947
Montážní systém: Fast-Grip
Montáž na čtyřhranné tyče: Ano
Montáž na aero tyče Thule: Ano
Max. zátěž: 50 kg
Max. počet párů lyží nebo snowboardů: 6 – 4
Max. délka lyží: 220 cm
Centrální zámek: Ano

Příspěvek byl publikován v rubrice Pacific se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *