Thule Motion 600 

I pokud máte dostatečně velké auto, nemusí vždy vyhovovat vašim potřebám, například pokud se chystáte jet na letní nebo zimní pobyt. Zvláště pokud jedete ve více lidech, tak je zavazadlový prostor vozu dosti limitující a je nutné zvolit různé alternativy, jak ho rozšířit, tedy jak získat pro svá zavazadla další dostatečný prostor, aniž by byli omezováni pasažéři uvnitř vozu. Ideální řešení tak nabídne Střešní box Thule Motion 600. Jak už bývá u značky Thule zvykem, i tento box vyniká svou kvalitou provedení, svým designem, odolností a také mnoha zcela inovativními prvky. Pokud bychom si tento box měli blíže představit, tak jeho rozměry jsou 190 cm na délku, 67 cm na šířku a výška boxu je vynikajících 42 cm. Celkově se tedy celý box může pyšnit vnitřním objemem rovných 310 litrů.

Jestliže o střešním boxu Thule Motion 600 uvažujete, určitě je to velmi dobrá volba. Určitě vás potěší i svou unikátní obsluhou. Má totiž jedinečný patentovaný systém s názvem Dual-Force. Jedná se o systém pružin, které umožňují jeho otevření pohodlně z obou stran. Při nakládání a vykládání věcí tak není nutné neustále obcházet váš vůz. Není to však jediná část, která byla firmou Thule patentovaná. Druhá, která nese název Power-click, souvisí s upevněním boxu na střechu samotného vozu. Pokud jste někdy s upevňováním jiných typů měli zkušenost, jistě dáte za pravdu, že to není nic jednoduchého. Právě na tento problém se experti z vývojového oddělení zaměřili, a výsledkem je tento unikátní systém, na jehož upevnění nepotřebujete ani jediný kousek nářadí. Box stačí umístit na vaši střechu, aby čelisti boxu obklopovali nosné tyče. Následuje otevření boxu a nasazení upínacího dílu dovnitř boxu. Umístěnou růžicí pak stačí pouze otáčet a rychloupínací systém se sám postará o to, aby byl box nejenom perfektně uchycen na střeše, ale zároveň i přesně vycentrován.

Chcete-li i vy box Thule Motion 600 zvolit, určitě je to dobrá volba. Na výběr je hned ze dvou barevných provedení. Jedním z nich je velmi elegantní černá barva, která je provedena v lesklém provedení. Je ideální právě pro vozy jak této barvy, tak i podobných tmavých odstínů. Pro ostatní se skvěle hodí model ve stříbrném, taktéž lesklém provedení. Tento odstín byl zvolen především proto, že se jedná o neutrální barvu hodící se k mnoha různým světlým ale i tmavým barvám. Box Thule Motion 600 vám tak bude vyhovovat nejenom svými vlastnostmi, ale také vzhledem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Motion se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *