Thule Motion 800 

Jestliže hledáte kvalitní a zároveň dostatečně prostorný střešní box, je model Thule Motion 800  určitě tou nejlepší volbou, která na našem trhu existuje. Jeho rozměry jsou 205 cm na délku, 84 cm na šířku a samotná výška tohoto boxu je 45 centimetrů. Už samotné tyto rozměry naznačují, že se bude jednat o jeden z největších boxů na našem trhu. Jeho objem je celých 460 litrů. Kromě mnoha zavazadel se do boxu samozřejmě vejde i jakékoliv zimní vybavení, jako jsou lyže, hůlky, nebo snowboardy. Společnost Thule uvádí, že box pojme 5 – 7 párů lyží nebo snowboardů. Na jejich uchycení uvnitř boxu si můžete zakoupit i doplňkový držák. Tento prostor je tak ideální, pokud cestujete s celou rodinou nebo přáteli na několikadenní zimní dovolenou a vůz z hlediska prostoru nevyhovuje.

Thule Motion 800 však nevyniká pouze z hlediska bezpečnosti, ale také z hlediska kvality provedení a unikátních technologií a funkcí, které vám velmi usnadní jeho použití. Tím prvním usnadněním je jistě systém s názvem Dual-Force. Jedná se o kombinaci pružin, které nejenom že umožní snadné otevírání a zavírání boxu, ale umožní vám to z obou stran. Skvělá výhoda, kterou jistě oceníte kdykoliv budete do boxu cokoliv ukládat. Další výhodou, která vám usnadní samotnou montáž, je systém s názvem Power-click. Jedná se o patentovaný rychloupínací systém, která znamená doslova revoluci v montáži boxů na střechu. Střešní box Thule Motion 800 stačí umístit na požadování místa a v jeho vnitřním prostoru umístit upínací díl. Jeho otáčením bude docházet k tomu, že se jednotlivé čelisti perfektně upevní k nosným tyčím. Indikátor utažení vám také přesně řekne, kdy je montáž hotova.

Mnoho lidí však nezajímají pouze vlastnosti, ale také samotný design střešních boxů. Model Motion 800 vám tak nenabídne pouze 2 barevná provedení, ale hned 4. Těmi základními barvami je černá a stříbrná. Obě barvy jsou v lesklém provedení, což poskytuje velmi elegantní vzhled. Pokud navíc máte svůj vůz v podobných barvách, box bude skvěle ladit. Můžete však zvolit i dvě limitované edice, které jsou na trhu velmi oblíbené. První z nich nese název Adventure Team Edition a vyznačuje se titanovou barvou boxu z jeho vnější strany. Vnitřní strana víka nese barvu zelenou. Druhou limitovanou edicí je kompletně bílé provedení – samozřejmě také lesklé. Jestliže máte svůj vůz stejné barvy, určitě tuto edici zvolte, jelikož bude skvěle a elegantně ladit i jako celek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Motion se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *