Thule Motion 900

Hledáte doslova obrovský střešní box, do kterého by se vám vešlo vše, co potřebujete převézt? Častým požadavkem mnoha lidí bylo v poslední době to, že běžně nabízené boxy byli pro spoustu lidí malé – a to se jejich vnitřní objem blížil hodnotě 500 litrů. Společnost Thule tyto zákazníky vyslyšela a uvedla na trh jedinečný box s názvem Thule Motion 900. Ten předčí všechny své konkurenty především svou velikostí. Jeho rozměry jsou skutečně obrovské, a to 235 cm na délku, 94 cm na šířku a 47 na výšku. Ačkoliv výška se nijak nevymyká běžným rozměrům, ostatní hodnoty jiné boxy mnohonásobně převyšují. Díky tomu je objem boxu skvělých 630 litrů. Ten vám tak umožní umístění téměř jakýchkoliv zavazadel, nebo až osmi párů lyží či snowboardů. Ať už budete cestovat kamkoliv a hledáte rozšíření zavazadlového prostoru vašeho vozu, je box Thule Motion 900 skvělou volbou i pro vás.

Dalšími výhodami je i několik unikátních patentovaných systémů, které velmi usnadní jak samotnou obsluhu, tak i montáž na střechu. Pokud bychom si ji měli popsat, je důležité říci, že se obejdete bez jakéhokoliv nářadí. Box stačí umístit na nosné tyče a do jeho vnitřního prostoru nasadit jeden z upínacích dílů. Samoupínací systém se již postará o to, aby jednotlivé čelisti perfektně drželi na nosných tyčích a zároveň byl box automaticky vycentrován. Toho docílíte pouze otáčením utahovací růžice. Nic víc řešit nemusíte. Stejně tak pohodlná je i obsluha boxu, tedy umísťování či vyndávání předmětů. Technologie pružin s názvem Dual-Force vám umožní otevírání boxu z obou stran.

Kromě jeho vlastností je pro mnoho lidí důležitý i vzhled. Nejenom že byl box vytvořen s ohledem na to, aby měl ty nejlepší aerodynamické vlastnosti, ale byl zároveň dbáno také na jeho jedinečný design. Ten podtrhují i zvolené barevné odstíny. Jedním z nich je stříbrná barva v lesklém provedení a tím druhým černá barva, taktéž v lesku. Můžete tedy zvolit právě ten, který bude nejlépe vyhovovat odstínu vašeho vozu. Kromě barev je důležité i zmínit, že střešní box Thule Motion 900 splňuje i přísné evropské bezpečnostní normy. Právě díky tomu dostal několik ocenění ve velmi náročných a uznávaných testech CityCrash. I vy tak budete mít jistotu, že převoz všech vašich věcí bude bezpečný nejenom pro vás, ale i pro řidiče jedoucího za vámi. Žádné uvolnění, utržení nebo otevření během samotné jízdy rozhodně nehrozí. V tomto ohledu můžete hodit všechny obavy za hlavu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Motion se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *