Thule Motion XT M

Zaujali vás boxy s označením Thule Motion? Rozhodně patřily pro své vlastnosti mezi dokonalé unikáty v oblasti přepravy. A tyto boxy mají aktuálně svého nástupce. Jedná se o model Thule Motion XT M. Ten zaujme už svými parametry. Díky svým rozměrům do něho pohodlně umístíte až 400 litrů zavazadel. Dále nechybí ani možnost naložení celkem 4 snowboardů, pokud jejich délka nepřesahuje 155 centimetrů. Díky oboustrannému otevírání rozhodně potěší i jednoduchost nakládky, stejně jako samotné vykládky.

Unikátní design nezklame

Že je Thule Motion XT M dokonalým nástupcem předchozí řady, to jasně dokládá i svým designem. Ten působí velmi moderně a elegantně. Společnost Thule box dodává hned ve dvou provedeních. Prvním z nich je lesklá černá barva a druhým také lesklé provedení, tentokrát v titanovém odstínu. Moderní design je však spojený také s praktičností, kdy došlo k inovaci vnějších madel, stejně jako došlo také k lepšímu využití vnitřního prostoru.

Technologické novinky nezklamou

I ty jsou něčím, čím se může přepravní box Thule Motion XT M pyšnit. Tou první je rychloupínací systém PowerClick. Jde o indikátor momentu utažení, který v pravou chvíli cvakne, díky čemuž dá najevo, že je box optimálně utažen a bezpečně upevněn. Druhou novinkou je systém nazývaný jako SlideLock. Ten souvisí s praktickým otevíráním a hlavně zavíráním. Nabídne totiž možnost jednoduchého automatického uzamčení, které je spojeno s praktickým indikátorem tohoto stavu.

Montáž boxu Thule Motion XT M je hračkou

Nejenom díky výše uvedeným systému, ale i díky kompatibilitě s řadou modelů tyčí značky Thule je montáž skutečně velmi jednoduchá. Navíc box nezklame ani svou polohou, která je předsunutá. Díky tomu nijak nebrání v otevírání víka zavazadlového prostoru, do kterého je zajištěn bezproblémový přístup, jako kdyby box na střeše nebyl.

Příspěvek byl publikován v rubrice Motion XT se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *