Thule Motion XT XL

Uchvátili vás přepravní boxy značky Thule? Pokud ano, jistě znáte variantu označovanou jako Thule Motion. Ta má svého nového nástupce, který nese označení Thule Motion XT XL. A ten rozhodně nezklamal pověst značky, a to jak s ohledem na vzhled, inovace, ale i celkovou praktičnost. Primárně nadchne svou vnitřní kapacitou, která je celých 500 litrů. Naložit lze nejenom klasická zavazadla, ale také až 7 párů lyží, nebo 5 snowboardů. A to o maximální délce 200 centimetrů.

Vzhled boxu Thule Motion XT XL

Ten rozhodně zaujme svým moderním designem, který má vliv jak na lepší využití vnitřního prostoru, tak na aerodynamiku. Dále byla inovována i vnější madla pro lepší otevírání. Kromě lesklé černé barvy, nebo lesklé titanové nabídne box Thule Motion XT XL i svou limitovanou edici pro náročné. V tomto případě se těšte na matné černé provedení, kdy po otevření box zaujme také svítivě zelenou barvou. Skvělá moderní kombinace.

Inovací je více než dost

Primárně dominuje montážní systém PowerClick, který spolu s integrovaným indikátorem dá v pravé chvíli najevo, že je box bezpečně a pevně umístěn na střeše vašeho vozu. Stejně tak nezapomínejme ale ani na systém označovaný jako SlideLock. Ten zase souvisí s otevíráním a zavíráním, jelikož nabídne možnost automatického uzamčení. Opět nechybí praktický indikátor, pomocí kterého poznáte, že je po této stránce skutečně vše v naprostém pořádku.

Praktičnost nezklame nikoho

Jelikož přepravní box Thule Motion XT XL vychází z předchozí řady, ponechal si několik důležitých vlastností. Samozřejmostí tak zůstává třeba oboustranné otevírání, které zajistí pohodlný přístup k zavazadlům. Dále nechybí ani předsunutá poloha boxu, díky které nebrání v otevírání víka zavazadlového prostoru. A montáž? Ta je díky kompatibilitě s většinou tyčí značky Thule také velmi snadná. Samozřejmě je jedno, pro jaký automobil box kupujete, jelikož i zde platí, že je určený pro všechny na našem trhu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Motion XT se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *