Thule Motion XT Sport

Značka Thule není v oblasti transportu věcí žádným nováčkem. To vědí všichni spokojení zákazníci, kteří některý z daných výrobků mají. Ti se nyní mohou těšit i na zajímavou novinku v podobě boxu Thule Motion XT Sport. Ten je nástupcem oblíbené řady Thule Motion. Z té vychází, ale s jistotou několika inovací. Co zaujme na první pohled, to je určitě povedený moderní design. Ten je spojen i s dvojicí barevných provedení. Buď může jít o barvu titanovou, nebo o barvu černou. V obou případech v lesklém provedení.

Box Thule Motion XT Sport přináší několik technologických vychytávek

Daný Box zaujme i několika technologickými novinkami. V rámci jeho konstrukce to jsou třeba lepší vnější madla, oboustranné otevírání za pomoci podpůrných zdvihačů, stejně jako dva nové systémy. Jedná se o SlideLock, který zajistí automatické uzamčení při zavření víka, což navíc zobrazí i praktický indikátor.

Dále nezapomínejme ani na systém PowerClick, který je spojený s montáží. Jde o rychloupínací systém, který při správném a bezpečném upevnění jednoduše cvakne. A když montáž zmiňujeme, nezapomínejme také na kompatibilitu s řadou tyčí značky Thule, stejně jako na předsazenou polohu, díky které na voze hravě otevřete i víko zavazadelníku. Dodat je třeba i to, že box Thule Motion XT Sport je univerzální a hodí se na všechny typy automobilů.

Co naložíte?

Zajímá vás také to, co vše s přepravním boxem Thule Motion XT Sport odvezete? Jeho objem je celých 300 litrů a celková nosnost 75 kilogramů. To jsou parametry určené pro běžná zavazadla, které jsou více než dobré. Zklamáni nebudou ani milovníci lyžování, kteří naloží až 5 párů lyží, nebo milovníci snowboardů, kterých se do boxu vejde až pět. Jediným omezením je maximální délka, která by neměla přesahovat 175 centimetrů. U běžných typů na trhu však problém s dodržením určitě není.

Příspěvek byl publikován v rubrice Motion XT se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *