Thule Pacific 600

Thule Pacific 600Thule Pacific 600 je navržen pro snadnější a pohodlné cestování a vejde se do něj opravdu hodně (340 litrů). Box má velmi kompaktní a jednoduchý vzhled pro maximální přepravní prostor. Thule Pacific 600 je výborně designově zpracován a jeho obsah můžete bezpečně zamknout. Střešní box Thule Pacific 600 je k dodání ve dvou barvách.

Vyberete-li si tento model, vždy získáte dobře vybavený box, který se snadno obsluhuje.

Box Thule Pacific 600 se stal vítězem testu prestižního německého klubu ADAC!

Boxy podstoupily v listopadu 2009 různé testy v těchto hlavních kategoriích: design, manipulace, jízdní vlastnosti a CityCrash. U vítěze testu Thule Pacific ADAC zvlášť ocenil dobré jízdní vlastnosti s boxem, voděodolnost a design a konstrukci boxu. ADAC je největší a nejprestižnější evropský motoristický klub s více než 16 miliony členů a úzce spolupracuje s motoristickými kluby ÖAMTC (Rakousko) a TCS (Švýcarsko), kde budou tyto testy také zveřejněny.

Video se střešním boxem Thule Pacific 600

Nové patentované řešení Fast-Grip pro snadné upevnění boxu. Umístěte upínací díl dovnitř boxu a otáčením růžice utahujte svírací čelisti okolo nosných tyčí. Systém se pro zajištění maximální bezpečnosti automaticky na tyčích vycentruje. Je vhodný pro nosné tyče široké až 90 mm. Standardně u Thule Pacific. Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí!

Dual-Force je patentovaný pružinový systém pro snadné otvírání a zavírání boxu. Otvírání a zavírání víka je nyní hračka. Box velmi lehce otevře či zavře i drobnější žena. Standardně u všech boxů Thule.

V nabídce v praktické šedé barvě s antracitovým dnem a modrým logem na boku a zádi.

Tento box se hodí pro přepravu lyží a snowboardů, v pohodlí do něj umístíte 6 párů lyží anebo 4 snowboardy. Maximální délka carvingových lyží je 180 cm. Uchycení lyží bude jednodušší s nosičem Thule 694600.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Vlastnosti Thule Pacific 600
Vnitřní rozměry: 185 x 55 cm
Vnější rozměry: 190 x 63 x 39 cm
Splňuje normy CityCrash: Ano
Schválení TÜV: Ano
Popruhy: Ano
Otevírání: Boční
Objem: 340 litrů
Nosič lyží: Pomocí příslušenství Thule 694600
Montážní systém: Fast-Grip
Montáž na čtyřhranné tyče: Ano
Montáž na aero tyče Thule: Ano
Max. zátěž: 50 kg
Max. počet párů lyží nebo snowboardů: 6 – 4
Max. délka lyží: 180 cm
Centrální zámek: Ano

Příspěvek byl publikován v rubrice Pacific se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *