Thule Touring 100

Jednoduchý, ale zároveň kvalitní přepravní box, který zaručeně splní očekávání i toho nejnáročnějšího zákazníka. Ostatně tím je známa samotná značka Thule a tak je jasné, že ani box Thule Touring 100 nebude v tomto směru výjimkou. Již při samotném umisťování na auto jako majitelé oceníte systém Fast-Click. Ten byl vytvořen pro maximálně jednoduché uchycení boxu, díky čemuž je tento rychloupínací systém jedničkou na trhu.

Kompaktnější rozměry, ale dostatek místa

Pokud bychom se podívali na kompletnější specifikace tohoto boxu, potom jistě oceníte jeho celkovou nosnost, a to 50 kilogramů. Pro přepravu všech vašich zavazadel tedy dostatečná kapacita. Tu oceníte ale i z hlediska vnitřního objemu, který činí 330 litrů. Vzhledem ke svým rozměrům 139 x 90 x 40 vás sice neuspokojí, pokud potřebujete převést například lyže, ale k tomu jsou určeny jiné Thule boxy. Tento model naopak zaujme tam, kde stačí menší provedení.

Zapomeňte na jakýkoliv hluk při jízdě

Čím vás ale tento model také dokonale uchvátí, to není pouze vzhled, ale jeho aerodynamické provedení. I když se svým vozem vyvinete vysokou rychlost, Thule Touring 100 dokáže maximálně snížit odpor vzduchu, čímž se není třeba bát zvýšené spotřeby, ale stejně tak nevytváří žádný nadměrný hluk.

Vaše zavazadla jsou kdykoliv v bezpečí

Co je při přepravě také nesmírně důležité, to je bezpečí vašich zavazadel. Nejenom, že si můžete být kdykoliv jisti, že bude box Thule Touring 100 vždy sedět na svém místě, ale díky centrálnímu zamykání bude vše v naprostém bezpečí. Stačí jediné otočení speciálním klíčem. I to je jeden z důvodů, proč vsadit právě na tento model.

Vyberte ze dvou barevných provedení

A pokud si kromě vlastností potrpíte také na vzhled, máte na výběr. Buď vás uchvátí elegantní černá, které je dokonalým odstínem pro tmavší vozy, nebo zaujmete barvou v titanovém provedení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Touring se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *