Thule Touring 200

Pokud jste slyšeli o pozitivních vlastnostech a kvalitě boxu Thule Pacific, potom je právě tento model, s označením Thule Touring 200, jeho hrdým nástupcem, který pozitivní vlastnosti posouvá ještě o něco více kupředu. Tou nejvýraznější je samozřejmě velikost boxu, která je 175 x 82 x 45 centimetrů. To jasně napovídá tomu, že v boxu pohodlně přepravíte lyže, snowboardy, ale i jakákoliv svá zavazadla, a to až do celkového objemu 400 litrů, kterým tento box disponuje.

Dokonalý rychloupínací systém Fast-Click

Není to ale to jediné pozitivum, které při své cestě oceníte. V tomto ohledu disponuje patentovaným řešením zvaným, jako Fast-Click. Díky němu nebylo uchycení boxu na střechu nikdy tak jednoduché. Stačí pár pohybů a box Thule Touring 200 perfektně sedí. Navíc i umístění na samotnou střechu je velmi snadné, a to díky nízké, pouze třináctikilogramové hmotnosti, kterou tento model má.

Naložte náklad až do hmotnosti 50 kilogramů

Zaměříme-li se na samotnou přepravu nákladu, potom si můžeme být jisti tím, že pohodlně naložíme věci s celkovou hmotností až 50 kilogramů. Navíc jejich délka může být až 155 centimetrů – ideální pro již zmíněné lyže a snowboardy. Těch lze navíc naložit hned 7. Mimo to disponuje box Thule Touring 200 možností oboustranného otevírání, a tak se ke svým věcem hravě dostanete z jakékoliv strany vašeho vozu.

Vaše věci jsou vždy v naprostém bezpečí

Pokud je něco u značky Thule samozřejmostí, potom je to bezpečnost a jízdní komfort. Z hlediska prvního jmenovaného aspektu má box Thule Touring 200 špičkový několikabodový zamykací systém. Ten vám nedovolí vyndat klíč dříve, pokud nejsou všechny zámky bezpečně zaklapnuty, a tím vaše věci v naprostém bezpečí.

Zmíněný komfort si užijete hlavně díky aerodynamickému tvaru, díky kterému je snižován celkový odpor vzduchu. To má vliv nejenom na případné zvyšování spotřeby, ale samozřejmě také na nízkou hlučnost během jízdy, a to ať je sebedelší.

Příspěvek byl publikován v rubrice Touring se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *