Thule Touring 600

Přepravní box, který dokonale uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. A to vše především díky svým pozitivním vlastnostem. Začneme-li tím, co zákazníky nejvíce zajímá, potom to jsou přepravní parametry. Samotný box Thule Touring 600 disponuje rozměry 190 x 63 x 39 centimetrů, přičemž nabídne vnitřní objem špičkových 300 litrů. To vám jako majitelům umožní naložit dostatek zavazadel, ale i lyží či snowboardů v maximální délce 175 cm. Navíc jich může být 4-6.

Bezpečná přeprava a bleskové uchycení

Základem však je umístit box na střechu vašeho vozu. Díky dvanáctikilogramové hmotnosti je to otázka okamžiku, a stejně tak rychlé je jeho bezpečné uchycení. A to díky samoupínacímu systému Fast-Click, který využívá inovativních patentovaných technologií s cílem co největšího ulehčení práce. Navíc si po upevnění a naložení můžete být jisti bezpečností přepravy. Model Thule Touring 600 disponuje několika zámky s centrálním zamykáním, kdy spolu s klíčem Thule Comfort zajistí, že tento nebude moci být nikdy vyjmut, dokud nebudou všechny zámky bezpečně zavřeny.

Nebojte se vysoké spotřeby ani hlučného cestování

Na co výrobce při konstrukci tohoto boxu také nezapomněl, to není pouze dostatečná velikost, ale i aerodynamika. V tomto ohledu ji oceníte ve dvou směrech. Tím prvním je především snížený odpor vzduchu, který má vliv na spotřebu. Aerodynamická konstrukce však umožní i lepší obtékání vzduchu, a tím i snížení případné hlučnosti během rychlejší jízdy.

Dokonalá volba pro náročné zákazníky

Při výčtu vlastností, které Thule Touring 600 má, je určitě dobré zmínit i široké otevírání, nabízející dokonalý komfort při vkládání, ale i vyjmutí zavazadel. Stejně tak přijdou vhod ale i dvě barevné kombinace, vyrobené z lehkého, ale i pevného materiálu. A to ať už zvolíte titanovou, nebo černou variantu. Tím vším zkrátka box Thule Touring 600 dokonale ukazuje, že je špičkovým nástupcem modelové řady Thule Pacific.

Příspěvek byl publikován v rubrice Touring se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *