Thule Touring 700

Pokud bychom v oblasti střešních boxů zamířili k naprosté špičce, bude jedním z těch nejlepších model Thule Touring 700. Čím zaujme na první pohled, to je rozhodně jeho vzhled, a to v obou nabízených barvách. Celkový design ale nemá pouze estetický cíl, ale má samozřejmě i ten praktický. Ten oceníte ve chvíli, kdy se vydáte na cesty. Aerodynamický tvar totiž nezpůsobí výrazné zvýšení spotřeby a stejně tak eliminuje velký hluk, který by vznikal v důsledku odporu vzduchu.

Praktičnost v hlavní roli

Ty nejdůležitější praktické prvky ale oceníte ve chvíli, kdy budete box umisťovat. Ačkoliv se jedná o velký model, váží pouze 15 kilogramů, a tak bude na vaší střeše za pár vteřin. V tu chvíli přijde na řadu rychloupínací systém Fast-Click, který maximálně usnadní samotné uchycení vašeho boxu. Velmi praktickým prvkem je ale i oboustranné otevírání, kde svá zavazadla pohodlně naložíte, nebo vyložíte z každé strany.

Cokoliv až do objemu 430 litrů

Právě tolik má box Thule Touring 700 vnitřní objem, což znamená bezproblémovou přepravu čehokoliv. A to i v případě delších věcí, kdy lze pohodlně přepravit například snowboardy či lyže, a to až do délky 220 centimetrů. Navíc s možností přepravit až 6 párů. U lyží však končit nemusíte, jelikož díky padesátikilogramové nosnosti můžete do boxu umístit vše, co již nemá místo v běžném zavazadlovém prostoru.

Bezpečnost hraje hlavní roli

Na co byste při své jízdě měli brát ohled, to je nejenom komfort, ale i bezpečnost. I na tu se v Thule zaměřili, a tak model Thule Touring 700 vyniká v několika ohledech. Pomineme-li již zmíněný systém Fast-Click, potom vás box zaujme i systémem centrálních zámků. Ty jsou propojeny s klíčem Thule Komfort, který nelze vyjmout dříve, než zámky dokonale sedí. K tomu přidejte i bezpečnost při jízdě, která je doložena několika nezávislými atesty.

Příspěvek byl publikován v rubrice Touring se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *